Dealers Nederland

Voorraad-houdende dealers: ( = Certified dealer, = Preferred dealer)

4DIVERS Veenendaal Veenendaal info@4divers.nl 0318 554800
Scuba Academie ♦ Vinkeveen info@scuba-academie.nl 029 7212260
 Duikcentrum De Aalscholvers  Tilburg  info@aalscholvers.nl  013 5427308
Duikcentrum The Wave ♦ Hillegom info@thewave.nl 0252 518780
Diveplace Utrecht info@diveplace.nl 030 2412022
 Diveworld Enschede  info@diveworld.nl 053 5695484
Duikcentrum De Grevelingen Scharendijke info@de-grevelingen.nl  0111 671500
Lucas Divestore Nijverdal info@lucasdivestore.com 0548-615106

Niet-voorraad-houdende dealers:

Pacific Diving Equipment Reeuwijk info@pacific-diving.nl +31 182 399580
Scuba Support Hilversum info@scubasupport.nl 06 48511848
Scuba Center Amsterdam Amsterdam  info@scubacenter.nl  020 4883322
DuikcentrumThe Globe Den Haag info@duiksport-denhaag.nl 070-3227592