Dealers Nederland

Voorraad-houdende dealers: ( = Certified dealer, = Premium dealer)

4DIVERS Veenendaal ♦ Veenendaal info@4divers.nl 0318 554800
Duikcentrum De Aalscholvers  Tilburg  info@aalscholvers.nl 013 5427308
 Lucas Divestore ♦ Nijverdal info@lucasdivestore.com  0548-615106
Scuba Academie ♦ Vinkeveen info@scuba-academie.nl 029 7212260
Diveplace Utrecht info@diveplace.nl 030 2412022
 Diveworld Enschede   info@diveworld.nl 053 5695484
Duikcentrum The Wave Hillegom  info@thewave.nl   0252 518780

Niet-voorraad-houdende dealers:

Pacific Diving Equipment Reeuwijk info@pacific-diving.nl +31 182 399580
Scuba Support Hilversum info@scubasupport.nl 06 48511848
Scuba Center Amsterdam Amsterdam  info@scubacenter.nl  020 4883322
 Duikcentrum De Grevelingen  Scharendijke info@de-grevelingen.nl  0111 671500